ART / Lithographs / Litograph in colors 7753527
nr 775 3527
LITOGRAPH IN COLORS (F)
Björn Pil, Fjärilar & böcker, subject size: 40 x 50,
Björn Pil, Fjärilar & böcker, motivets mått: 40 x 50
400
SEK 100
Monday September 3 2012
at 17:54:18
3/9 14:31:35